Gottamentor.Com
Gottamentor.Com

Nagrody Emmy w ciągu dnia: pełna lista zwycięzców




emmy-zwycięzców-dzień-pełna-lista-ftr

(Frazer Harrison/Getty Images dla ATI)

CBS był wielkim zwycięzcą, zbierając siedem trofeów podczas 44. dorocznej edycji Daytime Nagrody Emmy , która odbyła się w niedzielę w Audytorium Miejskim Pasadena. ABC zabrało do domu pięć.

Szpital Ogólny (cztery), Młody i niespokojny (trzy), Piękna i Bestia (dwa) i Steve Harvey (dwóch) znalazło się również wśród najlepszych zdobywców trofeów wieczoru.


Mary Hart z Entertainment Tonight została uhonorowana nagrodą za całokształt twórczości.

Urok, dowcip i inteligencja Mary sprawiły, że stała się najbardziej zaufaną kotwicą w gatunku wiadomości rozrywkowych, powiedział Bob Mauro, prezes National Academy of Television Arts & Sciences. Dziś wieczorem podnosimy szklankę jej długiej kariery i wszystkich mężczyzn i kobiet, którzy sprawiają, że telewizja w ciągu dnia jest jednym z podstawowych elementów przemysłu rozrywkowego.


Zobacz poniżej listę zwycięzców w wybranych głównych kategoriach. Aby zobaczyć pełną listę i obejrzeć program online, odwiedź online Strona internetowa Akademii Telewizji .



Znakomity serial dramatyczny

Szpital Ogólny -ZWYCIĘZCA
Piękna i Bestia
Dni naszego życia
Młody i niespokojny

Znakomity teleturniej


Niebezpieczeństwo! - ZWYCIĘZCA
Gra w imię gwiazd
Rodzinna wojna

Dobijmy Targu
Cena jest dobra

Znakomity poranny program

Dzień dobry Ameryka -ZWYCIĘZCA
CBS w niedzielny poranek
CBS dziś rano
Dziś pokaż

Znakomity talk show / informacyjny


Dr Oz Show -ZWYCIĘZCA
Żuć
Steve Harvey
Larry Król teraz
Kuchnia

Znakomity talk show / rozrywka

Plik Ellen DeGeneres Pokazać -ZWYCIĘZCA
Rozmowa
Widok
Maury
Mieszkaj z Kelly

Znakomity program rozrywkowy aktualności


Entertainment Tonight -ZWYCIĘZCA
Dostęp do Hollywood
MI! Aktualności
Dodatkowy
Edycja wewnętrzna

Wybitny Główna aktorka w serialu dramatycznym

Gina Tognoni, Młodzi i niespokojni -ZWYCIĘZCA
Nancy Lee Grahn, Szpital Ogólny
Heather Tom, Piękna i Bestia
Jesse Walton, Młody i niespokojny
Lauro Wright, Szpital Ogólny

Wybitny główny aktor w serialu dramatycznym


Scott Clifton, Piękna i Bestia -ZWYCIĘZCA
Piotra Bergmana, Młody i niespokojny
Billy Flynn, Dni naszego życia
Vincent Irizarry, Dni naszego życia
Kristoff St. John, Młody i niespokojny

Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu dramatycznym

Kate Mansi, Dni naszego życia -ZWYCIĘZCA
Stacy Haiduk, Młody i niespokojny
Annie Marii Horsford, Piękna i Bestia
Finola Hughes, Szpital Ogólny
Kelly Sullivan, Młody i niespokojny

Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym

Steve Burton, Młody i niespokojny -ZWYCIĘZCA
Jana Anistona, Dni naszego życia
Pojedynek Czadu, Szpital Ogólny
Jeffrey Vincent Parise, Szpital Ogólny
Jamesa Reynoldsa, Dni naszego życia

Znakomity gospodarz teleturnieju

Steve Harvey , rodzinne waśnie -ZWYCIĘZCA
Wayne Brady, Dobijmy Targu
Craig Ferguson, Gra w imię gwiazd
Pat Sajak, Koło fortuny
Alex Trebek, Niebezpieczeństwo!

Wybitny gospodarz informacyjny talk show

Steve Harvey, Steve Harvey -ZWYCIĘZCA
Mario Batali, Carla Hall, Clinton Kelly, Daphne Oz, Michael Symon, Żuć
Dr. Mehmeta Oza, Dr Oz Show
Larrym Królu, Larry Król teraz
Sunny Anderson, Katie Lee, Jeff Mauro, Marcela Valladolid, Geoffrey Zakarian, Kuchnia
Chris Hedges, Kontakt

Wybitny gospodarz talk show rozrywkowy

Julie Chen, Sara Gilbert, Sharon Osbourne , Aisha Tyler, Sheryl Underwood, Rozmowa -ZWYCIĘZCA
Wendy Williams, Wendy Williams Show
Whoopi Goldberg , Joy Behar, Candace Cameron Bure, Raven Symone, Paula Faris, Sara Haines, Jedediah Bila, Sunny Hostin, Widok
Harry'ego Connicka Jr., Złupić
Tamar Braxton, Adrienne Houghton, Loni Love, Jeannie Mai, Tamera Mowry-Housley, Prawdziwy
Kelly Ripa, Mieszkaj z Kelly

Znakomity zespół reżyserski serialu dramatycznego

Szpital Ogólny -ZWYCIĘZCA
Piękna i Bestia
Dni naszego życia
Młody i niespokojny

Znakomity zespół scenarzystów seriali dramatycznych

Młody i niespokojny -ZWYCIĘZCA
Piękna i Bestia
Dni naszego życia
Szpital Ogólny

Znakomity program kulinarny

Zjedz świat z Emerilem Lagasse -ZWYCIĘZCA
Amerykańska kuchnia testowa
Boso Contessa: Powrót do podstaw
Wielkie ugryzienie faceta
Umysł szefa kuchni
Południowa kuchnia Trishy

Znakomity program animowany klasy specjalnej

Lot — ZWYCIĘZCA
Chłopiec, który nauczył się latać
Historia miłosna
Oktonauci

Łowcy trolli

Znakomita seria cyfrowych dramatów dziennych

Zatoka Seria -ZWYCIĘZCA
czerwony ptak
Skażone sny
Twarda miłość internetowa seria
Wenecja Seria

Znakomite seriale dla dzieci lub rodzin

Dać -ZWYCIĘZCA
Annedroidy
Odd Squad
To właśnie w
Eksploracja DIY Sci

Znakomity program animowany dla dzieci

Zagubieni w krainie Oz: Rozszerzona przygoda -ZWYCIĘZCA
Prawo Disneya Milo Murphy'ego
Smoki: Wyścig do krawędzi+
KLOCKI LEGO Gwiezdne Wojny : Przygody Freemakera
Pan Peabody i Sherman Show

Znakomita seria dla dzieci w wieku przedszkolnym

Ulica Sezamkowa -ZWYCIĘZCA
Bookabu
Dino Dan: Trek's Adventures
Mutt i takie tam
Słoneczna strona do góry

Znakomity program animowany dla dzieci w wieku przedszkolnym

Śnieżny dzień -ZWYCIĘZCA
Zapytaj StoryBoty
Kołek+Kot
Liść bębnowy
Wallykazam!

Wybitny wykonawca w programie dla dzieci, dzieci w wieku przedszkolnym lub rodzinnym

Izaaka Kargtena, Odd Squad -ZWYCIĘZCA
Adrianna Di Liello, Annedroidy
Ryana Dillona, Ulica Sezamkowa
Addisona Holleya, Annedroidy
Jacka McBrayera, Odd Squad

Wybitny wykonawca w programie animowanym

Kelseya Grammera, Łowcy trolli -ZWYCIĘZCA
Danny Jacobs, All Hail King Julien
Kate McKinnon, Natura Kot
Andym Richterze, All Hail King Julien
Rick Zieff, Program Toma i Jerry'ego

Znakomity program prawniczy/sądowy

Sędzia Judy -ZWYCIĘZCA
Sąd Ojcowski Lauren Lake

Sąd Ludowy

Gorąca ławka

Sędzia Mathis

Znakomity program stylu życia

Flip na pchlim targu -ZWYCIĘZCA
Jerzy na ratunek
Proste w domu
Życie nad jeziorem
Otwarty dom